שייט רומנטי❤️

שייט רומנטי הוא מתנה נהדרת לבן/ בת הזוג , ימי הולדת ימי נישואין, הצעות נישואין, יום האהבה (ולנטיינס-דיי), טו-באב ולבילוי זוגי, ליהנות משרות אישי ביום המיוחד שלכם, חוויה יוקרתית וייחודית שתשאיר לכם זיכרון מתוק. שייט רומנטי נועד להזכיר לכם האחד את השנייה, בלב ים, רחוק מכל הצרות והבעיות, טיול מיוחד רק עבורכם ובשבילכם, היכטות עבור הטיולים הרומנטיים מעוצבות כסוויטה יוקרתית. מתאים לשייט למספר שעות או לשייט ארוך יותר. ניתן לערוך מסיבת רווקות/ים, ערבי צוות וימי גיבוש.

ערב שיט רומנטי עבור קבוצות שגם בו ניתן ליהנות מפעילות חברתיות  רבות במסגרת קבוצתית גדולה יותר אשר מוזילה את מחיר השייט, קבוצות של 12-20 איש. הפעילויות הן בלתי מוגבלות כפי שהוזכר כבר קודם לכן. באשר לשירותים הניתנים בשיט אמון צוות היאכטה עם שרות חדרים, ביכטות גדולות יותר ניתן למצוא חדרי כושר וספא , שרותי מטבח .ביכטות קטנות יותר שמיועדות להפלגות בארץ של מספר שעות יש מיני בר, ניתן לשכור שרותי שף. וספא(עיסויים).

הפלגות נופש | שייט רומנטי

שייט רומנטי בחופי הארץ
יכול להתאים להפלגה קצרה של כשעתיים, ניתן להפליג לאורך חוף הרצליה, תל אביב וחיפה ליהנות מהנופים השונים בארץ, בין הפעילויות שניתן להזמין, שף פרטי, מסאז' זוגי, או מסז' קבוצתי לפעילויות הגדולות יותר, סדנאות למסיבת רווקות, צילומי חתונה, כל הפעילויות מיועדות על מנת להנעים את שהייתכם בשיט הרומנטי ולהפוך אותו לחוויה בלתי נשכחת. האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות וניתן להתאים אותן בהתאם לתקציב המתאים לכם.

שייט רומנטי בטורקייה
השייט הרומנטי בטורקיה יתאים לזוגות אוהבי השופינג, טורקיה שנחשבת למדינה אירופית אך עדיין לא חברה בגוש האירו,מאפשרת למחירים שלה להיות יותר נוחים עבור התיירים. טורקיה ידועה בזכות השווקים הרבים שיש בה, שוק העורות באנטליה מציע סיור במפעל העורות, לחובבי בגדי העור, טורקיה עשירה באדריכלות אירופית ובמוזאונים, אחד המוזאונים הגדולים ביותר הנקרא מוזיאון אנטליה הארכיאולוגי נמצא ב )KonyaaltI קוניאלטי)ומציג כ5000 עבודות מהעת הפומפילאית .

באותה המתכונת ניתן לעשות שייט רומנטי ליעדים רבים, ביניהם יוון, קפריסין, אלו הם היעדים הקרובים יותר, במהלך העגינה בנמלים יוצאים לטייל בערים מה שמוסיף עוד נופך ועניין לטיול, אפשר לקחת סיור מודרך או סיור שאינו מודרך, לשכור רכב ולטייל לבד בכל המקומות הרומנטיים הקיימים באיים שעוגנים בהם.

שייט רומנטי הוא שייט שמספק חוויה רומנטית נינוחה ורגועה, אחת החוויות המיוחדת יותר שתחוו במהלך חייכם, שייט שתוכלו להרגיש בו מלכים, גם מבלי למשכן את כל תכולת ארנקכם.