קרוזים והפלגות מברצלונה​

שייט באוניית נוסעים תיירותית אינו רק שייט בבית מלון צף. השייט באוניה הוא חווית חיים וצורת בילוי תיירותית מרתקת במיוחד. על מנת  להגיע לחווית חופשה מושלמת יש לשלב בין רמה גבוהה של אוניית נוסעים, קו תיירותי מרשים ומוכנות אישית של התיירים ללכת לחוויה ייחודית זו בראש אחר לגמרי. קרוזים והפלגות מברצלונה מעניקים נקודת מוצא מצויינת לשייט מדהים ביופיו.

לאן יוצא קרוז מברצלונה?

ברצלונה, מצויה בספרד בקצה המערבי של אגן הים התיכון. ברצלונה בעצמה כיעד יציאה לקרוז היא בחירה מצויינת. כדאי מאוד לשלב את היציאה לקרוזים מברצלונה, עם ביקור בעיר המרשימה הזו בין אם באמצעות הגעה מוקדמת מהארץ לברצלונה, או על ידי חזרה לארץ מספר ימים לאחר השייט ובילוי בעיר בזמן זה. ברצלונה מציעה אדריכלות של גדול האדריכלים במאה ה-20 אנטוניו גאודי. גאודי העניק לברצלונה כמה אתרים המהווים נכס צאן ברזל של האדריכלות והאומנות המודרנית. די אם נזכיר את שיא השיאים של יצירתו "הסגרדה לפימליה" כנסיית המשפחה הקדושה המפוסלת ביצירתו של האומן. ברצלונה היא עיר המאכלסת את טובי יצירותיהם של האומנים והמעצבים המודרניים וככזו היא מושכת אליה חובבי אומנות ותרבות מכל העולם.
יציאה לשייט מברצלונה בד"כ תהיה לקרוזים בים התיכון ובמיוחד לחלק הצפון מערבי של אגן הים התיכון, בין החופים של קוסטה בראווה בצפון ספרד, חופי צרפת הדרומיים, הריביירה הצרפתית ומשם לחופי מערב איטלה, הריביירה האיטלקית, רומא ואף האי סרדיניה. מהאי סרדיניה ניתן לחזור בהפלגה יחסית קצרה לנמל האם בברצלונה.

מה ניתן לחוות בקרוזים מברצלונה?

האוניה מספקת את התנאים המעולים לחוות את החופשה במיטבה. מסעדות, תנאי מגורים מעולים, בריכות שחייה, ברים ומגוון פעילויות למבוגרים וילדים שינעימו את זמנם של התיירים. האוניה עוגנת בנמלים השונים ומאפשרת לנוסעים לרדת מהאוניה ולטייל בריביירה הצרפתית, בניס, ברומא או בחופים המדהימים של קוסטה בראווה.
השייט במי הים התיכון הוא נוח ונינוח בד"כ. משך הזמן הנפוץ של קרוז מברצלונה בקו המתואר הוא בין 5 ל- 7 ימים ומאפשר להוסיף עוד כמה ימים לביקור בברצלונה ולטוס בחזרה ארצה במסגרת של חופשה כוללת בת כעשרה ימים.
צרו קשר ונתאים עבורכם את הקרוז המושלם והמתאים ביותר לפי ההעדפות שלכם.