קרוז באירופה​

קרוז באירופה מתחיל מיציאה מנמלי ישראל, ובייחוד מנמל חיפה או מנמלים שונים בארצות אירופה שמסביב לים התיכון.
קרוזים ישירים לאירופה מישראל יוצאים בדרך כלל לכיוון חופי יוון, תורכיה, איטליה, קפריסין וכרתים. קרוזים אלו אורכים לרוב בין 7 ל- 10 ימים ומאפשרים להנות מהפלגה נינוחה ורגועה על מימי הים התיכון על קרוז באירופה, וגם מביקור בנמלים הידועים והשוקקים של הים התיכון, ניתן לצאת להפלגה ביוון,תורכיה ואיטליה. בקרוזים אלו התייר הישראלי יכול להנות מיציאה ישירות מנמל חיפה או אשדוד ועל ידי כך לצאת לשייט מבלי הצורך לשלם עבור טיסות ושהייה כמו בקרוזים מניו יורק או הפלגות מברצלונה. רמת האוניות שיוצאות להפלגות לאירופה מישראל גבוהה והם מותאמים לתייר הישראלי בין אם זה בזכות הופעות של אומנים ישראלים והצוות שהוא ישראלי ברובו, ובין אם זה בזכות ההכרה וההתחשבות בקהל המסורתי- דתי אשר באה לידי ביטוי בסידורי כשרות ושבת על האוניה.

קרוז באירופה מנמלים באירופה.

קרוזים לאירופה אינם יוצאים רק מישראל וניתן להשיגם גם מנמלי מוצא שונים מסביב לאגן הים התיכון. הפלגות אלו יוצאות מנמלים באיטליה, ממרסיי בצרפת ומברצלונה בספרד. היתרון של יציאה מנמלי מוצא באירופה הוא היכולת לשלב לפני ההפלגה או אחריה ביקור קצר באחת הערים האירופאיות. לדוגמא יציאה מנמל רומא תאפשר ביקור בעיר ההיסטורית המרשימה הזו ויציאה לקרוז מברצלונה מצדיקה בהחלט הארכה של יום יומיים נוספים על מנת לבקר ולהסתובב בעיר.
קרוזים מנמלי מוצא שונים באירופה מאפשרים גם הכרות עם איזורים שונים בים התיכון ובאירופה. קיצור טווחים עם איזורי השייט המיועדים באמצעות טיסות מאפשר יציאה להפלגה מנמלים קרובים יותר ליעד ועל ידי כך לנצל טוב יותר את החופשה. לדוגמא: קרוזים לאירופה שיוצאים מברצלונה מתמקדים בחלק הצפון מערבי של אגן הים התיכון ומאפשרים חוויה של הפלגה בין חופי הריביירה הצרפתית, הריביירה האיטלקית, חופי איטליה המערביים ועד לסרדיניה וסיציליה.

צרו קשר ונשמח לפרט על מבצעים אטרקטיביים במיוחד על הפלגות לאירופה.