אודות רויאל קריביאן

חברת רויאל קריביאן הנורווגית הוקמה ב1968 על ידי איחוד של שלוש חברות ספנות: Anders Wilhelmsen & Company, I.M. Skauge &  Company ו- Gotaas Larsen.
כיום רויאל קריביאן מוציאה קרוזים והפלגות נופש אל למעלה מ-200 יעדים ברחבי העולם המשלבים זמן איכות ונופש ברמה גבוהה ביותר לצד עצירות בחופים מדהימים ואטרקציות ופעילויות מגוונות במקומות העגינה כמו טראקים באלסקה , טיולי אופניים בקרואטיה, צלילה ועוד. לרויאל קריביאן צי פעיל של כ-40 אניות ובנוסף להפלגות היא מוציאה גם טיולים ייחודיים ביעדים השונים כמו אלסקה, אוסטרליה, ניו זילנד, דרום אמריקה ועוד.

רויאל קריביאן פרינסס

רויאל קריביאן – הספינות

לרויאל קריביאן מוניטין של חדשנות ומחשבה מחוץ לקופסה בכל הקשור לאיבזור הספינות ושיפור חויית השייט לאורחים. בין האטרקציות אשר ניתן למצוא על סיפונן ישנם:
מגרשי כדורסל, תיאטראות, קזינו, מרכזי בריאות וכושר, פארק מים, סימולטור גלישה, אומגה בגובה 9 סיפונים באויר, מיני גולף, זירת איגרוף, שעורי צלילה, החלקה על הקרח, קירות טיפוס, דיסקו, סולריום, מרכזי ספא וכמובן מסעדות גורמה שונות, הצגות ומופעים לילדים ולמשפחה, שרותי שמרטפות ועוד.

קרוזים עם רויאל קריביאן

ההפלגות של רויאל קריביאן יוצאות ממגוון נמלים ברחבי העולם. נמלים כמו הונג קונג – סין, סידני – אוסטרליה, טוקיו – יפן, דובאי, ונציה – איטליה, באלטימור – מרילנד, מיאמי – פלורידה, ניו יורק – ניו יורק, טאמפה – פלורידה, סיוורד – אלסקה, ברצלונה – ספרד ועוד רבים ביבשות ובארצות השונות. הקרוזים השונים מגיעים ליעדים כמו אלסקה, איי הבאהמה, ברמודה, קרוזים לקריביים, הוואי, דרום אמריקה ועוד. כמעט מכל מקום בעולם ניתן למצוא הפלגת נופש עם רויאל קריביאן.